Tėvų skrynelė

Informacija

Tėveliai,

Štai ir mokyklos durys. Atveri jas, giliai įkvepi, iškvepi... Ir vėl į mokyklą, tik šį kartą ne mokytis. „Šeima ir mokykla yra dvi pagrindinės ir svarbiausios auklėjimo institucijos. Tėvai – pirmasis sunkumų įveikimo, bendradarbiavimo, viskuo dalijimosi pavyzdys vaikui. Vaikui atėjus mokyklon, į socializacijos procesą įsitraukia ir mokytojai. Mokyklą ir šeimą jungia tas pats objektas – vaikas.“ (S. Dapkienė,1997).
Gali būti sunku vėl peržengti mokyklos slenkstį, ypač kai čia ateini jau ne kaip mokinys, o kaip tėtis ar mama, besirūpinantis savo vaiko sėkme. Be to ir tas vaikas jau ne koks pirmokėlis, o siekiantis įgyti profesiją, lyg ir savarankiškas, atsakingas.
Jei norite, kad vaikui sektųsi, laikykitės keleto taisyklių:
  • Susitikite. Neužtenka epizodiškai šmėstelėti mokykloje, susitarkite su mokytoju dėl susitikimo.
  • Dairykitės. Kai susitikimas jau paskirtas, nueikite į mokyklą, apsidairykite, pasikalbėkite su aplinkiniais, susipažinkite su vidine mokyklos kultūra.
  • Domėkitės. Paskambinkite ar parašykite elektroninį laišką mokytojams. Klauskite, siūlykite, išklausykite.
  • Bendraukite. Pasikalbėkite su kitų vaikų tėvais apie jų patirtį.
  • Gilinkitės. Sekite, kas vyksta mokykloje. Domėkitės renginiais, mokyklos pasiekimais ir vaikui siūlomomis galimybėmis.
  • Atvykite. Dalyvaukite mokyklos renginiuose, tėvų susirinkimuose, šventėse.
Neužmirškite, kad MOKYKLA + TĖVAI = ŠAUNI KOMANDA. Bendravimas su mokykla sėkmės laidas sudėtingame jūsų vaikų ugdyme.
• Grupių vadovai laukia Jūsų laiškų, telefono skambučių (kontaktinę informaciją gausite susisiekę su mokymo dalies administratoriumi).
• Apie mokinių lankomumą, pasiekimus ir elgesį galima sužinoti:

          Tel. : (8 37)  31 20 73
          El. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Elektroninis dienynas:

Elektroninio dienyno naudojimo klausimais informaciją teikia dienyno administratorė Kristina Jucienė, el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

___________________________________________________________________________________________________________________________________