Pedagogai

Bendrasis ugdymas

 

Bendrojo ugdymo mokytojai:

Nr. Vardas, pavardė Kvalifikacijos kategorija Dėstomi dalykai El.p. adresas
1 Danutė Burneikienė Mokytoja metodininkė Matematika Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
2 Asta Augustinavičienė Mokytoja metodininkė Anglų kalba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
3 Ada Bartulienė Mokytoja Anglų kalba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
4 Reda Kairienė Mokytoja metodininkė Kūno kultūra Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
5 Rimgaudas Ungurys Vyr. mokytojas Kūno kultūra Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
6 Estela Žukauskienė Vyr. mokytoja Chemija Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
7 Jūratė Stankuvienė Mokytoja Lietuvių kalba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
8 Violeta Povilonytė Mokytoja metodininkė Biologija Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
9 Skaistuolė Šimkevičienė Mokytoja metodininkė Etika Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
10 Elvyra Lasauskienė Vyr. mokytoja Istorija, geografija Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
11 Ieva Vasiliauskienė Mokytoja metodininkė Tikyba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
12 Zina Kuncienė Mokytoja metodininkė Lietuvių kalba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
13 Rima Bogdanavičienė Mokytoja metodininkė Istorija Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
14 Janina Biveinienė Vyr. mokytoja Istorija Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.