erasmusplus421x120

 

2017 m. gegužės 18d. įvyko Kauno taikomosios dailės mokyklos vykdytų Erasmus+ projektų sklaidos konferencija. Renginio metu buvo pristatyta 2016/2017m.m. projektinė veikla.

2016-ji Kauno taikomosios dailės mokyklai  – dešimtieji tarptautinio mobilumo programų vykdymo metai. Per dešimt metų buvo įvykdyta 17 tarptautinių projektų. Aplankyta 14 užsienio šalių. Įvykdyta apie 200 mokytojų ir mokinių mobilumo vizitų.

 

2016-2017 m.m. buvo gausiausi mobilumų skaičiumi. Net 37 mokiniai atliko praktiką užsienio įmonėse ir mokymo centruose bei 17 mokytojų stažavosi užsienio profesinėse mokyklose ir mokymo centruose.

Konferencijos metu visi dalyviai pristatė savo stažuočių rezultatus ir įspūdžius iš Ispanijos, Vokietijos, Portugalijos, Čekijos, Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos. Dalyviai ne tik dalinosi įspūdžiais, bet ir pademonstravo savo baigiamuosius praktikos darbus. Projekto „Gyvi amatai – gyva tauta“ stažuotės Portugalijoje dalyvės, dailiųjų tekstilės dirbinių programos atstovės, pademonstravo papuoštas skrybėles ir siuvinėtus kilimėlius. Kiti dalyviai taip pat nestokojo išmonės ir originalumo, pristatydami savo stažuočių rezultatus.

Mokytojai ir mokiniai projektų metu ne tik patobulino savo kompetencijas, bet ir patyrė nepakartojamų įspūdžių, praplėtė savo akiratį, susipažino su kitų šalių kultūromis, užmezgė naujų pažinčių. Renginio pabaigoje mokyklos direktorė Daina Rožnienė visiems dalyviams įteikė Europass mobilumo dokumentus.  

Konferencijos tikslas buvo ne tik pristatyti projektų rezultatus, bet ir paskatinti mokinius viskuo domėtis, nebijoti iššūkių, mokytis kalbų ir aktyviai dalyvauti projektinėse veiklose.

Projekto vadovė Ieva Vasiliauskienė

Renginio akimirkos: