erasmusplus421x120
Žmogus negali numatyti, kas jo laukia ateity. Vienintelis dalykas, ką jis gali, tai siekti savo užsibrėžtų tikslų ir niekada nesustoti domėtis bei tobulėti. Tuomet tavo pastangos būna įvertintos, o vat tada atkeliauja ir tos netikėtos staigmenos, kaip kad atkeliavo ir pas mane.Viskas turi priežastis bei viskas turi pasekmes. Priklausomai nuo tavo užsispyrimo, ryžto, darbo bei mintčių, atitinkamos būna ir pasekmės.
Man pasitaikė puiki galimybė dalyvauti Erasmus+ projekte „Dizaino technologijų pažinimas ir praktika profesinėje srityje“ Nr. 2014-1-LT01-KA102-000287. Projekto dėka atsidūriau Maltoje, kur visą mėnesį atlikau praktiką Saliba‘s Gold & Silversmith įmonėje. Susipažinau su filigrano technika dirbant su sidabru, mokiausi filigrano technikos paslapčių. Smagiai praleidau laiką, įgijau naujų įgūdžių, draugų. Atsiminimai neužmirštami. Bet, smagiausias dalykas buvo išgirsti, kad tu reikalingas daugiau, nei tik studentas praktikai atlikti. Tad po praktikos gavusi darbo pasiūlymą, ilgai nedelsiant sutikau. Ir dabar esu ten, kur norėjau sugrįžti. Karšta Maltos saulė, sūrūs jūros purslai, besišypsantys kolegų veidai, darbas, kuris man primena juvelyrikos pamokas Kauno taikomosios dailės mokykloje.
Džiaugiuosi tuo, kad Erasmus+ programa suteikia galimybę pažinti ir susipažinti su kitų šalių žmonėmis, kad tokių projektų dėka studentai ir mokytojai visada gali tobulinti savo žinias, įgūdžius bei vienareikšmiškai praplėsti akiratį. Tokiu būdu mes žengiame į priekį! Nuoširdžiai linkiu kiekvienam atrasti save ir nesustoti siekti savo svajonių.
 
Eligija Mačiulytė 234gr.