KTDM ugdytiniai - sėkmingos įmonės įkūrėjai

Ko gero retai rasime įmonę, kurios visa įkūrėjų komanda būtų vienos mokyklos ugdytiniai. Tokia įmonė yra UAB ŠIŪP (SHOOP.LT ). Tai  komercinės, individualios fotografijos, kūrybinių paslaugų, grafinio dizaino ir reklamos apipavidalinimo įmonė. Jos klientai- garsios įmonės: „Audimas”, „Topo centras”, „Autojuta” ir kt.

Papuošalų kūrėja Regina Selickaitė

Papuošalų kūrėja Regina Selickaitė 1996 m. mūsų mokykloje baigė Keramikos meno dirbinių gamintojo mokymo programą (90 grupė) ir įgijo keramikės kvalifikaciją. Jūsų dėmesiui siūlome straipsnį apie menininkę ir jos kūrybą, kuris buvo paskelbtas internetiniame žurnale „Lietuvė“.

Straipsnio nuoroda


Tikėk galimybėmis

erasmusplus421x120
Žmogus negali numatyti, kas jo laukia ateity. Vienintelis dalykas, ką jis gali, tai siekti savo užsibrėžtų tikslų ir niekada nesustoti domėtis bei tobulėti. Tuomet tavo pastangos būna įvertintos, o vat tada atkeliauja ir tos netikėtos staigmenos, kaip kad atkeliavo ir pas mane.Viskas turi priežastis bei viskas turi pasekmes. Priklausomai nuo tavo užsispyrimo, ryžto, darbo bei mintčių, atitinkamos būna ir pasekmės.

Vizitas į Rietavą

Klaipėdos UAB „Reval baldai“ direktorius Rimas Kurlavičius gegužės 15 d.  pakvietė mus: direktorę Dainą Rožnienę, dailiųjų amatų skyriaus vedėją Jūratę Lapienienę, baldžių profesijos mokytoją Laimą Simutytę į Rietavo miestelį, esantį Plungės rajone. Viešnagės tikslas: baldų įmonės apžvalga, pokalbis su darbdaviu ir KTDM pristatymas Rietavo gimnazijoje.