Saugesnio interneto diena mokykloje

 

LT-logo2_2018.jpg

2018 m. vasario 6 dieną daugelyje pasaulio šalių buvo minima Saugesnio interneto diena. Ši diena skirta skatinti saugesnį naudojimąsi internetu, apsaugoti vaikus kovojant su neteisėtu ir žalingu interneto turiniu bei elgesiu.

Kauno taikomosios dailės mokykla taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos.  

Žurfiksas „Meno edukacijos poveikis karjerai“

 

2017 m. lapkričio 18 d. Kauno taikomosios dailės mokykloje vyko žurfiksas „Meno edukacijos poveikis karjerai".

Į mokyklą susirinko buvę įvairių laidų mokiniai ir mokytojai bei šiuo metu dirbantys darbuotojai. Susirinkusieji pasidalino patirtimi, papasakojo apie meno poveikį savo tobulėjimui, džiaugėsi profesine sėkme ir tiesiog susitiko su buvusiais bendramoksliais ir mokytojais.

40 būties akcentų

 

Estetikos žmonės ieško visur, kad ir kaip skirtingai vertintų savo galimybes. Natūrali gamta, miesto žalieji plotai, kiemo augmenija svarbi kiekvienam iš mūsų. Iš jos semiamės jėgų. Profesionalių menininkų kūriniai skatina mus mąstyti, darytis geresniais žmonėmis. Kasdien arčiausia mūsų yra dizainerių ir dailiųjų dirbinių amatininkų sukurti daiktai. Labai svarbu, kokie jie. Siekiam ne tik funkcionalumo, bet ir grožio. 

Visuomeninės organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ solidarumo bėgimas

2017 m. rugsėjo 27 d. 40 Kauno taikomosios dailės mokyklos mokinių dalyvavo visuomeninės organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ 4-jame solidarumo bėgime. Bėgimo tikslas - ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, padėti Lietuvos ir Zambijos vaikams.

Solidarumo bėgimo metu surinkta parama skirta pozityvios tėvystės ugdymui Lietuvoje bei medicinos punkto įrengimui Zambijoje.

 Daugiausia kilometrų įveikė: Samanta Šaparnytė (257 gr.), Justina Buklytė (268 gr.), Valdas Plepys (258 gr.) bei Kornelijus Petrauskas (258 gr.). 

DIPLOMŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

    Šių metų birželio 2 dieną įteikti Diplomai Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojoms, Fotografams, Dailiųjų metalo dirbinių gamintojams, Kompiuterinės grafikos projektavimo operatoriams, Interjero apipavidalintojams

Tegul būna keliai Jūsų šviesūs,
Neišblunka pasaulio viltis.
Būkit žvalūs, laimingi ir tiesūs,
Nes ant Jūsų pečių – ateitis.

Dainavos seniūnijos šventė „Sveika, vasara!“

   Birželio 2 dieną Dainavos seniūnija pakvietė visus į vasaros sutikimo ir Vaikų gynimo dienos šventę. Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai taip pat dalyvavo renginyje supažindindami mikrorajono gyventojus su mokykloje vykdomomis mokymo programomis. Gėrėjomės mažaisiais vaikų darželių atlikėjais, klausėmės “16 Hz”, vaišinomės UAB „Bijola“ skanėstais.

GYVENU SVEIKIAU- 2017

  Kauno taikomosios dailės mokykloje balandžio 4 d. minėjome Pasaulinę sveikatos dieną. Akcijoje „Gyvenu sveikiau“,  sveikatos kabinete mokiniai ir mokytojai visą dieną galėjo sužinoti savo ūgį, svorį, kūno masės indeksą, įsivertinti plaštakos jėgą, pasimatuoti kraujospūdį. Mokiniai domėjosi mitybos reikšme, konsultavosi kitais sveikatos klausimais. Mokyklos bendruomenė buvo raginama gerti vandenį ir diskutuoti apie vandens naudą organizmui. Medžiaga apie fizinio aktyvumo reikšmę, sveikos gyvensenos principus, mitybos įtaką sveikatai buvo demonstruojama mokyklos informaciniame stende.  

Organizavo Asta Katinienė ir Reda Kairienė

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

   Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Kauno taikomosios dailės mokyklos mokiniai ir mokytojai  kartu su daugiau nei 1500 Lietuvos mokyklų, valstybės institucijų ir organizacijų dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“: 8 valandą ryto  languose uždegė vienybės ir atminimo žvakutes,  pirmą pamoką skyrė laisvei, prisiminimams  apie 1991 metų sausio 13-osios įvykius, kai  vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.

Gerumo akcija „Tu, supink man, sese, kasą“ mokykloje

 

Rugsėjo 27d. mokykla, kartu su organizacija „Gėrio trupinėlis“ vykdė gerumo akciją „Tu, supink man, sese, kasą“, kurios metu buvo gaminami plaukų aksesuarai mergaitėms iš nepasiturinčių šeimų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Organizatoriai

Europos kalbų diena mokykloje

Lingvistai skaičiuoja, kad šiandien pasaulyje yra 6809 kalbos, tačiau beveik 90 proc. jų turi mažiau nei 100 tūkst. vartotojų - 357 kalbomis kalba mažiau nei 50 žmonių. Europa turi tikrą kalbų lobyną – 23 oficialiąsias kalbas ir per 60 vietos gyventojų bendruomenių, kalbančių regioninėmis ar mažumų kalbomis.